Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 20984

520 000 zł

10 833 zł /m²

Rata 2 433 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Home Partner

Wrocław, Fabryczna, Stalowa

2 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 3, oferta nr , 20984, Wrocław, Fabryczna, Stalowa
20984 - zdjęcie nr 0
20984 - zdjęcie nr 1
20984 - zdjęcie nr 2
20984 - zdjęcie nr 3
20984 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1963

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę