Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 16294/10630/OMS

760 000 zł

19 000 zł /m²

Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Nadodrze, Śrutowa

2 pokoje, mieszkanie 40,00 m², piętro 3, oferta nr , 16294/10630/OMS, Wrocław, Nadodrze, Śrutowa
16294/10630/OMS - zdjęcie nr 0
16294/10630/OMS - zdjęcie nr 1
16294/10630/OMS - zdjęcie nr 2
16294/10630/OMS - zdjęcie nr 3
16294/10630/OMS - zdjęcie nr 4
16294/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1900

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę