Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 56259/4508/OMS

659 000 zł

11 768 zł /m²

Rata 3 083 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Brwinów, Sportowa

2 pokoje, mieszkanie 56,00 m², piętro 1, oferta nr , 56259/4508/OMS, Brwinów, Sportowa
56259/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56259/4508/OMS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

56,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę