Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,32 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr PAN482508

1 231 680 zł

24 000 zł /m²

Rata 5 763 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Krynica Morska, Spacerowa

2 pokoje, mieszkanie 51,32 m², piętro 2, oferta nr , PAN482508, Krynica Morska, Spacerowa
PAN482508 - zdjęcie nr 0
PAN482508 - zdjęcie nr 1
PAN482508 - zdjęcie nr 2
PAN482508 - zdjęcie nr 3
PAN482508 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,32 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę