Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,23 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1070-MS-Dzj9ONuoY8

692 760 zł

17 220 zł /m²

Rata 3 241 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SUNRISE Nieruchomości

Kołobrzeg, Solna

2 pokoje, mieszkanie 40,23 m², piętro 3, oferta nr , 1070-MS-Dzj9ONuoY8, Kołobrzeg, Solna
1070-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
1070-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
1070-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
1070-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
1070-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.23 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,23 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę