Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,11 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 75-MS-Dzj9ONuoY8

782 262 zł

16 605 zł /m²

Rata 3 660 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SUNRISE Nieruchomości

Kołobrzeg, Solna

2 pokoje, mieszkanie 47,11 m², piętro 4, oferta nr , 75-MS-Dzj9ONuoY8, Kołobrzeg, Solna
75-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
75-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
75-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
75-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
75-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.11 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,11 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę