Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,40 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 319-MS-Dzj9ONuoY8

539 136 zł

14 040 zł /m²

Rata 2 522 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SUNRISE Nieruchomości

Kołobrzeg, Solna

2 pokoje, mieszkanie 38,40 m², piętro 1, oferta nr , 319-MS-Dzj9ONuoY8, Kołobrzeg, Solna
319-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
319-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
319-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
319-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
319-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,40 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę