Logo

Nowe mieszkanie, 41,03 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 6

377 476 zł

9 200 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 766 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sosnowiec, Zagórze, Środula, ul. Sokolska 104

2 pokoje, mieszkanie 41,03 m², parter, oferta nr 6, Nowa Panorama bud.3, Sosnowiec, Zagórze, Środula, ul. Sokolska 104
Nowa Panorama bud.3 - zdjęcie nr 0
Nowa Panorama bud.3 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 41.03 m², 6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,03 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (23,70 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę