Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,45 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 65893/3098/OMS

687 000 zł

21 171 zł /m²

Rata 3 214 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Śniardwy

2 pokoje, mieszkanie 32,45 m², piętro 7, oferta nr , 65893/3098/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Śniardwy
65893/3098/OMS - zdjęcie nr 0
65893/3098/OMS - zdjęcie nr 2
65893/3098/OMS - zdjęcie nr 3
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,45 m²

Piętro:

7 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1966

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę