Logo

Nowe mieszkanie, 37,36 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr CM24

328 768 zł

8 800 zł /m²

Rata 1 538 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Słodownia

Nysa, ul. Słowiańska 18

2 pokoje, mieszkanie 37,36 m², piętro 3, oferta nr CM24, Nowa Słodownia, Nysa, ul. Słowiańska 18
SALON Z ANEKSEM17,94 m²SYPIALNIA10,86 m²ŁAZIENKA4,26 m²KORYTARZ4,30 m²BALKON2,60 m²
Wymiary mieszkania 37.36 m², CM24
Nowa Słodownia - zdjęcie nr 0
Nowa Słodownia - zdjęcie nr 1
Nowa Słodownia - zdjęcie nr 2
Nowa Słodownia - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 37.36 m², CM24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,36 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,60 m²)

Termin oddania:

luty 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę