Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,82 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMDOMO964

765 000 zł

16 339 zł /m²

Rata 3 579 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kołobrzeg, Śląska

2 pokoje, mieszkanie 46,82 m², piętro 2, oferta nr , SMDOMO964, Kołobrzeg, Śląska
SMDOMO964 - zdjęcie nr 0
SMDOMO964 - zdjęcie nr 1
SMDOMO964 - zdjęcie nr 2
SMDOMO964 - zdjęcie nr 3
SMDOMO964 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.82 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,82 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę