Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,46 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr PRP-MS-70407

360 718 zł

8 300 zł /m²

Rata 1 688 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Skarżysko-Kamienna

2 pokoje, mieszkanie 43,46 m², piętro 3, oferta nr , PRP-MS-70407, Skarżysko-Kamienna
PRP-MS-70407 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-70407 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-70407 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-70407 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-70407 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,46 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę