Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,30 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85819/6624/OMS

650 000 zł

11 971 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Skarbka z Gór

2 pokoje, mieszkanie 54,30 m², piętro 2, oferta nr , 85819/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Skarbka z Gór
85819/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85819/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85819/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85819/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85819/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

54,30 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2004

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę