Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 34,85 m², 2 pokoje, parter, oferta nr GH598445

518 400 zł

14 875 zł /m²

Rata 2 425 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Warszawa, Białołęka, Skarbka Z Gór

2 pokoje, mieszkanie 34,85 m², parter, oferta nr , GH598445, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Skarbka Z Gór
GH598445 - zdjęcie nr 0
GH598445 - zdjęcie nr 1
GH598445 - zdjęcie nr 2
GH598445 - zdjęcie nr 3
GH598445 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 34.85 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,85 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę