Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 11754

170 000 zł

4 359 zł /m²

Rata 795 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Bytom, Śródmieście, Siemiradzkiego

2 pokoje, mieszkanie 39,00 m², parter, oferta nr , 11754, Bytom, Śródmieście, Siemiradzkiego
11754 - zdjęcie nr 0
11754 - zdjęcie nr 1
11754 - zdjęcie nr 2
11754 - zdjęcie nr 3
11754 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę