Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,60 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 12363/3186/OMS

204 999 zł

3 825 zł /m²

Rata 959 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 53.6 m², Salno

Salno

2 pokoje, mieszkanie 53,60 m², piętro 1, oferta nr , 12363/3186/OMS, Salno
12363/3186/OMS - zdjęcie nr 0
12363/3186/OMS - zdjęcie nr 1
12363/3186/OMS - zdjęcie nr 2
12363/3186/OMS - zdjęcie nr 3
12363/3186/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,60 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę