Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,57 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr PR048588/LK/24742

418 958 zł

9 400 zł /m²

Rata 1 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Rumia

2 pokoje, mieszkanie 44,57 m², piętro 1, oferta nr , PR048588/LK/24742, Rumia
PR048588/LK/24742 - zdjęcie nr 0
PR048588/LK/24742 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 44.57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,57 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę