Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,05 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 85824/6624/OMS

1 290 000 zł

24 317 zł /m²

Rata 6 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Bielany, Rudzka

2 pokoje, mieszkanie 53,05 m², piętro 6, oferta nr , 85824/6624/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany, Rudzka
85824/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85824/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85824/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85824/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85824/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.05 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,05 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę