Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 33,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 836207

487 000 zł

14 758 zł /m²

Rata 2 279 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 33 m², Ruciane-Nida

Ruciane-Nida

2 pokoje, mieszkanie 33,00 m², piętro 2, oferta nr , 836207, Ruciane-Nida
836207 - zdjęcie nr 0
836207 - zdjęcie nr 1
836207 - zdjęcie nr 2
836207 - zdjęcie nr 3
836207 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 33 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

33,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę