Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 24827/2089/OMS

785 000 zł

15 096 zł /m²

Rata 3 673 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Warszawa, Ursynów, rtm. Witolda Pileckiego

2 pokoje, mieszkanie 52,00 m², piętro 4, oferta nr , 24827/2089/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, rtm. Witolda Pileckiego
24827/2089/OMS - zdjęcie nr 0
24827/2089/OMS - zdjęcie nr 1
24827/2089/OMS - zdjęcie nr 2
24827/2089/OMS - zdjęcie nr 3
24827/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2002

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę