Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,17 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr PRP-MS-74607

614 040 zł

12 000 zł /m²

Rata 2 873 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, KSM, Romualda

2 pokoje, mieszkanie 51,17 m², piętro 1, oferta nr , PRP-MS-74607, Kielce, KSM, Romualda
PRP-MS-74607 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-74607 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-74607 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-74607 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-74607 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.17 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,17 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę