Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,89 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 685217

780 000 zł

24 459 zł /m²

Rata 3 649 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rogowo

2 pokoje, mieszkanie 31,89 m², piętro 3, oferta nr , 685217, Rogowo
685217 - zdjęcie nr 0
685217 - zdjęcie nr 1
685217 - zdjęcie nr 2
685217 - zdjęcie nr 3
685217 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.89 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

31,89 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę