Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 31,93 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 5518/7376/OMS

620 000 zł

19 417 zł /m²

Rata 2 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

Rogowo

2 pokoje, mieszkanie 31,93 m², piętro 2, oferta nr , 5518/7376/OMS, Rogowo
5518/7376/OMS - zdjęcie nr 0
5518/7376/OMS - zdjęcie nr 1
5518/7376/OMS - zdjęcie nr 2
5518/7376/OMS - zdjęcie nr 3
5518/7376/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 31.93 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

31,93 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę