Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,96 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN415451

967 120 zł

22 000 zł /m²

Rata 4 525 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jurata, Ratibora

2 pokoje, mieszkanie 43,96 m², piętro 1, oferta nr , PAN415451, Jurata, Ratibora
PAN415451 - zdjęcie nr 0
PAN415451 - zdjęcie nr 1
PAN415451 - zdjęcie nr 2
PAN415451 - zdjęcie nr 3
PAN415451 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.96 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,96 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1958

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę