Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,20 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 1470/14727/OMS

869 000 zł

16 648 zł /m²

Rata 4 066 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Place4You

Warszawa, Ochota, Racławicka

2 pokoje, mieszkanie 52,20 m², piętro 2, oferta nr , 1470/14727/OMS, Warszawa, Ochota, Ochota, Racławicka
1470/14727/OMS - zdjęcie nr 0
1470/14727/OMS - zdjęcie nr 1
1470/14727/OMS - zdjęcie nr 2
1470/14727/OMS - zdjęcie nr 3
1470/14727/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,20 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1999

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę