Logo

Nowe mieszkanie, 43,43 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr C/C-2-06

542 875 zł

12 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 540 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Chylonia

Gdynia, Chylonia, ul. Pucka 4

2 pokoje, mieszkanie 43,43 m², piętro 2, oferta nr C/C-2-06, Nowa Chylonia, Gdynia, Chylonia, Chylonia, ul. Pucka 4
Nowa Chylonia - zdjęcie nr 0
Nowa Chylonia - zdjęcie nr 1
Nowa Chylonia - zdjęcie nr 2
Nowa Chylonia - zdjęcie nr 3
Nowa Chylonia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.43 m², C/C-2-06
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,43 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,11 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę