Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,00 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 835794

385 000 zł

10 132 zł /m²

Rata 1 801 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 38 m², Przyjaźni, Poznań Jeżyce (Jeżyce)

Poznań, Jeżyce, Przyjaźni

2 pokoje, mieszkanie 38,00 m², piętro 5, oferta nr , 835794, Poznań, Jeżyce, Jeżyce, Przyjaźni
835794 - zdjęcie nr 0
835794 - zdjęcie nr 1
835794 - zdjęcie nr 2
835794 - zdjęcie nr 3
835794 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

5 piętro

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę