Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,60 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 85833/6624/OMS

605 000 zł

16 090 zł /m²

Rata 2 831 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Bielany, Przy Agorze

2 pokoje, mieszkanie 37,60 m², parter, oferta nr , 85833/6624/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany, Przy Agorze
85833/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85833/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85833/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85833/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85833/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,60 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę