Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,18 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 121508/78/OMS

946 704 zł

22 444 zł /m²

Rata 4 429 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, Przestrzenna

2 pokoje, mieszkanie 42,18 m², piętro 1, oferta nr , 121508/78/OMS, Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, Przestrzenna
121508/78/OMS - zdjęcie nr 0
121508/78/OMS - zdjęcie nr 1
121508/78/OMS - zdjęcie nr 2
121508/78/OMS - zdjęcie nr 3
121508/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42.18 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,18 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę