Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,75 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMZELI332

410 000 zł

8 241 zł /m²

Rata 1 918 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Łódź, Widzew, Przędzalniana

2 pokoje, mieszkanie 49,75 m², parter, oferta nr , SMZELI332, Łódź, Widzew, Widzew, Przędzalniana
SMZELI332 - zdjęcie nr 0
SMZELI332 - zdjęcie nr 1
SMZELI332 - zdjęcie nr 2
SMZELI332 - zdjęcie nr 3
SMZELI332 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.75 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,75 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę