Logo

Nowe mieszkanie, 46,72 m², 2 pokoje, parter, oferta nr E/29

824 141 zł

17 640 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 856 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja 29. Aleja

Kraków, Stare Miasto, Warszawskie, ul. Prandoty 10c / al. 29 Listopada

2 pokoje, mieszkanie 46,72 m², parter, oferta nr E/29, 29. Aleja, Kraków, Stare Miasto, Warszawskie, ul. Prandoty 10c / al. 29 Listopada
SALON Z ANEKSEM23,37 m²SYPIALNIA13,50 m²ŁAZIENKA5,25 m²KORYTARZ4,60 m²TARAS5,60 m²OGRÓDEK15,53 m²
Wymiary mieszkania 46.72 m², E/29
29. Aleja - zdjęcie nr 0
29. Aleja - zdjęcie nr 1
29. Aleja - zdjęcie nr 2
29. Aleja - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.72 m², E/29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,72 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,60 m²), ogródek (15,53 m²)

Termin oddania:

Budynek E - III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę