Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 26425/2089/OMS

359 000 zł

9 205 zł /m²

Rata 1 680 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Lublin, Rury, Pozytywistów

2 pokoje, mieszkanie 39,00 m², parter, oferta nr , 26425/2089/OMS, Lublin, Rury, Rury, Pozytywistów
26425/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26425/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26425/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26425/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26425/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę