Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,01 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr 579006

734 999 zł

14 132 zł /m²

Rata 3 439 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Powstańców Śląskich

2 pokoje, mieszkanie 52,01 m², piętro 10, oferta nr , 579006, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Powstańców Śląskich
579006 - zdjęcie nr 0
579006 - zdjęcie nr 1
579006 - zdjęcie nr 2
579006 - zdjęcie nr 3
579006 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.01 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,01 m²

Piętro:

10 piętro

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę