Logo

Nowe mieszkanie, 42,33 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 4.A.0.03

790 512,75 zł

18 675,00 zł /m²

Rata 3 699 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Urcity

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien

2 pokoje, mieszkanie 42,33 m², parter, oferta nr 4.A.0.03, Murapol Urcity, Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Posag 7 Panien
Murapol Urcity - zdjęcie nr 0
Murapol Urcity - zdjęcie nr 1
Murapol Urcity - zdjęcie nr 2
Murapol Urcity - zdjęcie nr 3
Murapol Urcity - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.33 m², 4.A.0.03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,33 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (7,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę