Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,87 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 43951

799 000 zł

16 691 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Warszawa, Ursus, Posag 7 Panien

2 pokoje, mieszkanie 47,87 m², piętro 7, oferta nr , 43951, Warszawa, Ursus, Ursus, Posag 7 Panien
43951 - zdjęcie nr 0
43951 - zdjęcie nr 1
43951 - zdjęcie nr 2
43951 - zdjęcie nr 3
43951 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.87 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,87 m²

Piętro:

7 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2020

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę