Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,97 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1126-MS-Dzj9ONuoY8

569 000 zł

13 888 zł /m²

Rata 2 662 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SUNRISE Nieruchomości

Kołobrzeg, Portowa

2 pokoje, mieszkanie 40,97 m², piętro 1, oferta nr , 1126-MS-Dzj9ONuoY8, Kołobrzeg, Portowa
1126-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
1126-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
1126-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
1126-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
1126-MS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.97 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,97 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2001

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę