Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 554269

739 999 zł

13 214 zł /m²

Rata 3 462 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Południowa

2 pokoje, mieszkanie 56,00 m², piętro 1, oferta nr , 554269, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Południowa
554269 - zdjęcie nr 0
554269 - zdjęcie nr 1
554269 - zdjęcie nr 2
554269 - zdjęcie nr 3
554269 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

56,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1935

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę