Logo

Nowe mieszkanie, 34,87 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 60

376 596 zł

10 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 762 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Sławin, ul. Poligonowa

SALON Z ANEKSEM20,04 m²SYPIALNIA10,33 m²ŁAZIENKA4,50 m²TARAS8,36 m²OGRÓDEK18,37 m²
Wymiary mieszkania 34.87 m², 60
Apartamenty Poligonowa 5 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Poligonowa 5 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Poligonowa 5 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Poligonowa 5 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 34.87 m², 60
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,87 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,36 m²), ogródek (18,37 m²)

Termin oddania:

Etap V - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę