Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,65 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr PAN482334

1 135 000 zł

25 420 zł /m²

Rata 5 310 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, Piwna

2 pokoje, mieszkanie 44,65 m², piętro 1, oferta nr , PAN482334, Gdańsk, Śródmieście, Piwna
PAN482334 - zdjęcie nr 0
PAN482334 - zdjęcie nr 1
PAN482334 - zdjęcie nr 2
PAN482334 - zdjęcie nr 3
PAN482334 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44.65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,65 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę