Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,53 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr DuneC214

979 000 zł

21 040 zł /m²

Rata 4 581 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielno, Pionierów

2 pokoje, mieszkanie 46,53 m², piętro 2, oferta nr , DuneC214, Mielno, Pionierów
DuneC214 - zdjęcie nr 0
DuneC214 - zdjęcie nr 1
DuneC214 - zdjęcie nr 2
DuneC214 - zdjęcie nr 3
DuneC214 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,53 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę