Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,53 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 354002

895 000 zł

19 235 zł /m²

Rata 4 187 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielno, Pionierów

2 pokoje, mieszkanie 46,53 m², piętro 2, oferta nr , 354002, Mielno, Pionierów
354002 - zdjęcie nr 0
354002 - zdjęcie nr 1
354002 - zdjęcie nr 2
354002 - zdjęcie nr 3
354002 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,53 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę