Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,66 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr FRP-MS-198905

499 000 zł

9 850 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Piła, Zamość

2 pokoje, mieszkanie 50,66 m², piętro 1, oferta nr , FRP-MS-198905, Piła, Zamość
FRP-MS-198905 - zdjęcie nr 0
FRP-MS-198905 - zdjęcie nr 1
FRP-MS-198905 - zdjęcie nr 2
FRP-MS-198905 - zdjęcie nr 3
FRP-MS-198905 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.66 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,66 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2020

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę