Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 35,42 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 44030

239 000 zł

6 748 zł /m²

Rata 1 118 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Bytom, Piekarska

2 pokoje, mieszkanie 35,42 m², parter, oferta nr , 44030, Bytom, Piekarska
44030 - zdjęcie nr 0
44030 - zdjęcie nr 1
44030 - zdjęcie nr 2
44030 - zdjęcie nr 3
44030 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 35.42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,42 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1893

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę