Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,40 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 5521/7376/OMS

850 000 zł

15 918 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

Rewal, Piastowska

2 pokoje, mieszkanie 53,40 m², parter, oferta nr , 5521/7376/OMS, Rewal, Piastowska
5521/7376/OMS - zdjęcie nr 0
5521/7376/OMS - zdjęcie nr 1
5521/7376/OMS - zdjęcie nr 2
5521/7376/OMS - zdjęcie nr 3
5521/7376/OMS - zdjęcie nr 4
5521/7376/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,40 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę