Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr PAN260133

560 000 zł

13 023 zł /m²

Rata 2 620 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Przymorze, Piastowska

2 pokoje, mieszkanie 43,00 m², piętro 4, oferta nr , PAN260133, Gdańsk, Przymorze, Piastowska
PAN260133 - zdjęcie nr 0
PAN260133 - zdjęcie nr 1
PAN260133 - zdjęcie nr 2
PAN260133 - zdjęcie nr 3
PAN260133 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,00 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę