Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,04 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMKESU942

1 187 000 zł

26 354 zł /m²

Rata 5 554 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Gdańsk, Oliwa, Piastowska

2 pokoje, mieszkanie 45,04 m², parter, oferta nr , SMKESU942, Gdańsk, Oliwa, Piastowska
SMKESU942 - zdjęcie nr 0
SMKESU942 - zdjęcie nr 1
SMKESU942 - zdjęcie nr 2
SMKESU942 - zdjęcie nr 3
SMKESU942 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.04 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,04 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę