Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 65,10 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMSENE657

849 000 zł

13 041 zł /m²

Rata 3 972 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Praga Południe, Perkuna

2 pokoje, mieszkanie 65,10 m², piętro 1, oferta nr , SMSENE657, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Perkuna
SMSENE657 - zdjęcie nr 0
SMSENE657 - zdjęcie nr 1
SMSENE657 - zdjęcie nr 2
SMSENE657 - zdjęcie nr 3
SMSENE657 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 65.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

65,10 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,62 m

Rok Budowy:

1997

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę