Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,49 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.A.1.03-366

539 856 zł

14 400 zł /m²

Rata 2 526 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka

2 pokoje, mieszkanie 37,49 m², piętro 1, oferta nr , 1.A.1.03-366, Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka
1.A.1.03-366 - zdjęcie nr 0
1.A.1.03-366 - zdjęcie nr 1
1.A.1.03-366 - zdjęcie nr 2
1.A.1.03-366 - zdjęcie nr 3
1.A.1.03-366 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,49 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę