Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,00 m², 2 pokoje, 2 piętro

762 493 zł

13 146 zł /m²

Rata 3 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Niechorze, Parkowa 3

2 pokoje, mieszkanie 58,00 m², piętro 2, oferta nr , 10143697, Niechorze, Parkowa 3
10143697 - zdjęcie nr 0
10143697 - zdjęcie nr 1
10143697 - zdjęcie nr 2
10143697 - zdjęcie nr 3
10143697 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

58,00 m²

Piętro:

2 piętro

Data aktualizacji: 2025-03-21

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę