Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,76 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 9587/10945/OMS

670 000 zł

17 744 zł /m²

Rata 3 135 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Anndersonestates.pl sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, Papierni Prądnickich

2 pokoje, mieszkanie 37,76 m², piętro 4, oferta nr , 9587/10945/OMS, Kraków, Prądnik Biały, Górka Narodowa, Papierni Prądnickich
9587/10945/OMS - zdjęcie nr 0
9587/10945/OMS - zdjęcie nr 1
9587/10945/OMS - zdjęcie nr 2
9587/10945/OMS - zdjęcie nr 3
9587/10945/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.76 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,76 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę